SU SIZINTI TESPİTİ

Kayseri’nin lider tesisat firması ÖZGÜVEN Tesisat’a Hoş Geldiniz.
Firmamız su tesisatlarında oluşan su kaçağı ve su sızıntılarını, teknolojik tespit cihazları ile bularak onarımını yapmaktadır. Tüm su kaçaklarını teknolojik cihazlarımız ile kırmadan, garantili ve noktasal olarak tespit ediyoruz. Kayseri’nin her yerine servisimiz bulunmaktadır. Ekiplerimiz ile sizlere en kısa sürede ulaşmayı hedeflemekteyiz.

Firmamızın kırma dökme tarzı çözümlere ihtiyaç duymaması ve buna ek olarak su kaçağı tespiti ve tadilatı gibi işlemlerin yapılması adına firmamızdan alacağınız hizmetlerin oldukça profesyonel yöntemlerden olması sebebiyle küçük büyük fark etmeksizin çözüm sağlanmaktadır.

Su sızıntısı bulma Tesisat borularının tamamında çıkması muhtemel olan sızıntılar, zamana bağlı yıpranma, basınçlı şebeke suyu, ucuz işçilik ile su sızıntısı probleminin görülmesine sebep olmaktadır. Sizin dairenizde olduğu gibi komşu dairelere kadar uzanan tesisat kaçağına kısa süre içinde garantili çözüm sağlanmaktadır.

SU SIZINTI TESPİTİ KAYSERİ

Teknolojinin gelişmesiyle beraber oldukça hızlı ve çok daha profesyonel cihazlar kullanan ekiplerimiz varken belli belirsiz firmaların kullanmış oldukları tekniklerle kendinizi ve yaşam alanlarınızı riske atmayın.

Su sızıntı tespiti Kayseri, Cihazlarla kırmadan su kaçağı arama ve bulma su kaçağı onarım gibi işlemler profesyonel firmamızla yapılmakta olup kullanmakta olduğumuz teknolojik cihazlar yardımıyla sorunların en derinine inilmektedir.

SU SIZINTISI TESPİTİ KAYSERİ

Noktasal yani nokta atışı su kaçağı bulma hizmeti veren firmamız ile artık sorunlarınıza yüzde yüz kaliteli ve etkili çözümler sunabilmekteyiz. Ehliyetsiz kişilerce tespit adı altında uygulanan işlemler nokta tespitle alakası olmayan tekniklerdir, maliyeti yükseltmek adına yanlış uygulamalar görülmektedir.

Klasik yöntemler yerine çok başarılı metotlar kullanan ekiplerimiz kesin sonuç alma adına tesisatlara çift tespit uygulamaktadır. Komşularınızla aranızın bozulmasına kadar gitmekte olan bu tip problemler karşısında avcılar su kaçağı tespiti işlemiyle probleminizi sizin uygun gördüğünüz saat ve gün içerisinde oluşturacağınız randevu ile çok daha kısa sürede çözüm sağlanmaktadır.

SU SIZINTISI BULMA SERVİSİ KAYSERİ

Firmaların kendilerini geliştirmeleri ve bu konu üzerinde sunmakta oldukları son derece güncel ve profesyonel çözümlerle birlikte artık yaşadığınız tesisat kaçağı problemlerine karşı bize ulaşabilir bilgi alabilirsiniz.

SU SIZINTISI TESPİTİ KAYSERİ

Geçmiş yılların aksine oldukça sıkıntılı geçen bu tesisat problemlerinin çözümleriyle beraber artık firma olarak bu konuda sizlere kırmadan su kaçağı bulma işlemini yapabilmekteyiz. Çünkü yaşam alanlarınızın çok fazla tahrip edilmemesi ve bununla beraber insanların etkilenmemesi adına kısa sürelerde bu soruna çözümler bulmamız önemli bir konudur.

Evinizde veya işyerlerinizdeki su kaçaklarını kırmadan tespit edebilmek için, ÖZGÜVEN Tesisat son teknoloji cihazlar kullanmaktadır. Su kaçağı sorunu başınıza geldi ise internetten çağıracağınız firmalara çok dikkat edin su kaçağı tespiti kırmadan noktasal olarak bulunur 1 veya 2 kalebodur kırılarak tamir edilir, size bu hizmeti verebilecek işi yaptıktan sonra imzalı kaşeli garanti belgesi verebilecek aradığınızda karşınızda muhatap bulabileceğiniz firmaları tercih edin.

ÖZGÜVEN Tesisat Su Kaçağı Tamirlerinde 1 Yıl Garanti Vermektedir.
Özgüven Tesisat olarak kendimizi geliştirmemiz ve su kaçağı tespiti ile sizlere %100 firma garantisi ile kaliteli hizmet sunmaktayız.
Hiç bir yeri kırmadan dökmeden ve zarar vermeden kaçaklarınızı tespit edip tamirini yapıyoruz!

  • Evinizde veya iş yerinizde su kaçağı olduğunu fark ettiğiniz anda su vanasını hemen kapatın.
  • Duvarda elektrik prizlerinin etrafında veya tavanda lambanın kenarlarında ıslaklık görüyorsanız, elektriği sigortadan kapatmalısınız.
  • Kombiniz her gün bar sıfırlıyorsa ve su ilave etmek zorunda kalıyorsanız hemen kombiyi kapatmalı ve tesisatın kontrolü için firmamızı çağırmalısınız.
HEMEN ARA