KLOZET TAMİRİ

Klozet tamiri; Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine son derece önem veren Özel servisi olarak, bu anlayışını satış sonrası hizmetlerinde de devam ettirmektedir.

Klozet tamiri, Değerli müşterimiz sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve izlenebilirlik açısından 7 gün 24 saat servis taleplerinizde Servis Merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz.
Bize ulaştıktan en kısa sürede ücretsiz keşif için yanınızda olacağız.
Sunmuş olduğumuz tüm hizmetlerde üst düzey ve kalıcı müşteri memnuniyeti sağlamak temel önceliğimizdir.

KLOZET TAMİRİ KAYSERİ

Klozet Tamiri Kayseri; Teknik becerimizi teknolojiyle birleştiriyoruz. Tesisat Servisim teknolojik cihazlarla su kaçağı tespitlernide %100 başarı elde etmektedir.
Tesisat Servisim ekibinden, kaliteli ve sorunsuz hizmet alırsınız.
Yaşadığınız tüm tesisat ve elektrik sorunları için tek kişi ile muhatap olursunuz.Tesisat Servisinden hizmet aldıktan sonra müşteri memnuniyet ilkesini laf olsun diye yazmadığımızı hizmet aldıktan sonra sizde göreceksiniz.

Gömme klozet özel servisi olarak gömme klozet tamir işlerinde hizmetinizdeyiz, her türlü bilgi ve destek için servisimiz ile ile iletişime geçerek telefonumuzu arayabilirsiniz. Gömme rezervuar özel servisi olarak sifon iç takım arızalarının tamirini yapıyoruz.
Gömme klozet arızalarının tamirinde gömme rezervuar ulaşınız. Rezervuar parçalarını veya malzemelerinin satışı yoktur. Servisimiz sadece rezervuar onarımlarında gerekli sifon,iç takım, samandra gibi ürünlerini kullanır.

KLOZET TAMİRİ KAYSERİ SERVİSİ

klozet tamiri işlemlerinde orjinal rezervuar yedek parçaları yenisi ile değiştirilir. klozet modellerinin rezervuar iç takım malzemeleri yedek parçaları bünyemizde bulunmaktadır. Gömme rezervuar garanti kapsamı içindeki rezervuarınız arızalı durumda ise, rezervuar tamir servisini aramanız gerekir. Biz özel gömme rezervuar servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Biz özel gömme rezervuar servisi olarak hizmet vermekteyiz.
Her türlü gömme rezervuar tamiri yapılır.
Her türlü sifon tamiri yapılır.
Servisimiz ile iletiişime geçmeniz yeterli olacaktır.
Özel servisi olarak sifon iç takım arızalarının tamirini yapıyoruz.

Klozet tamiri, parça değişimi ihtiyaçlarınızı uzman kadromuz ve son sistem ekipmanlarımız ile üstleniyoruz.

KLOZET TAMİRİ KAYSERİ SERVİSİ

Aklınızdaki işlemleri gerçekleştirmek için gönül rahatlığı ile bizlerle irtibata geçin.
Uzman kadromuz aynı gün adresinizde olup çalışmalara başlasın.
Klozet kapaklarının değişimi bağlantılı olan sifonların bakım ve tamir işlemleri için hemen arayabilirsiniz.
Sadece bir gün içinde pratik dikkatli ve çözüm odaklı çalışarak işlerimizi en kısa sürede eksiksiz bitiriyoruz.

Klozet Tamiri, Çok cazip fiyatlar ve kapıda kart ile ödeme avantajları ile bütçenizi zorlamadan aklınızdaki klozet ve sifon tamir değişim işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

İşlem sırasında ortamda bulunan eşyalarınızda meydana gelebilecek istenmeyen hasar ve zararlardan firmamız sorumludur kesinlikle müşterilerimize yansıtılamaz.

Evinizde İşyerinizde Su Kaçağı Varsa Kırmadan Su Kaçağını elektronik aletlerimizle noktasal olarak buluyoruz. eskiden olduğu gibi su kaçağı nerede diye fayansları sıvaları kırarak su kaçağını bulan ustalardan kendinizi koruyun. Kayseri su tesisat olarak son sistem makinelerimizle su kaçağının yerini tespit ediyor ve onarıyoruz müşterilerimizin zararlarını minimumda tutmayı ilke edinen firmamız gerekli tüm donanıma sahiptir.

HEMEN ARA