SU TESİSATI

Su tesisatı;Teknik becerimizi teknolojiyle birleştiriyoruz. Tesisat Servisim teknolojik cihazlarla su kaçağı tespitlernide %100 başarı elde etmektedir.
Tesisat Servisim ekibinden, kaliteli ve sorunsuz hizmet alırsınız.
Yaşadığınız tüm tesisat ve elektrik sorunları için tek kişi ile muhatap olursunuz.Tesisat Servisinden hizmet aldıktan sonra müşteri memnuniyet ilkesini laf olsun diye yazmadığımızı hizmet aldıktan sonra sizde göreceksiniz.

KAYSERİ SUCU

Evimizde su kaçağı oldugunu anlarız. Su tesisat tamir
Evin tesisatında Bir kaçak Varsa herhangi bir duvar ya fayans altında katin tavanında kesinlikle ıslanma Olması Gerekir. Zaten temiz su tesisatında kaçak olduğu için aşağı kata hiç durmadan su akıntısı olur. Altına kovalar koyacak kadar çok su akar. Bir kaç tanesinde bu kaçağın cinsini açar. Fakat bazen gider borusunda Su tesisat tamir kaçak varmış gibi bir izlenim verip temiz su kaçağı olmuş.

Su tesisatında kaçak olduğu anlaşılabilir. Borunun kaynak yerinden önce ile çok küçük bir yerde sızıntı başlar ama sürekli sızıntı olmuyordur. Geceleri damlayan su bölgesi kesiliyordur. Duruma bakınca sürekli akmayan bir su şebekesi işi buna göre pis su kaçağı arızası deriz. Makine ile su borusu patlağını bulan firmalar bunun yerine temiz su kaçmasını anlayacaksınız. Küçük bir kaçak telefonda geceleri su basıncı yükseldiği için boru kaçırmaya başlar. Gündüz basınç düştüğü için kaçak ya durur ya çok az kaçırır anlaşamadı. Bu sebeplerle Su tesisat tamir kafamız karışabilir. 

KAYSERİ SU TESİSATI

Su tesisat tamir, inde kaçak mı var ACİL Mİ ?
Arızanın içinde, su kaçarken neden olan şeyler, su kaçak arızası ile ilgili bilgiler bu yazıda simgeleri. Öncelikle bir tesisatta su kaçağı çıkıyor nasıl anlarız? Karanlık dairede küflenme tavanlarda boya kabarmaları ve buna benzer lekeler olabilir. Bunların hepsi su borusunda kaçak BORU SU olarak yorumlanmıyor. 

KAYSERİ’DE SU TESİSATI

Klozet tamiri, parça değişimi ihtiyaçlarınızı uzman kadromuz ve son sistem ekipmanlarımız ile üstleniyoruz.
Son teknolojilk cihazımızla fayanları ve ya duvarınızı kırmadan dökmeden Su sızıntısını ve su kaçmanızı öneririz. 
Noktasal belirini yaptığımız bölgeyi işaretliyoruz. Sadece tek bir fayans veya çok küçük bir alan açıyoruz.

Aklınızdaki işlemleri gerçekleştirmek için gönül rahatlığı ile bizlerle irtibata geçin.
Uzman kadromuz aynı gün adresinizde olup çalışmalara başlasın.
Klozet kapaklarının değişimi bağlantılı olan sifonların bakım ve tamir işlemleri için hemen arayabilirsiniz.
Sadece bir gün içinde pratik dikkatli ve çözüm odaklı çalışarak işlerimizi en kısa sürede eksiksiz bitiriyoruz.

SERVİS GARANTİSİ

Servis garantisi, su tesisat arızalarına ürettiğimiz çözümler müşteri isteğine göre kalıcı yada geçici olabilir. Fakat değişmeyen bir şey vardır her zaman yaptığımız işlerle ilgili servis garantisi vardır.

Teknolojik Ekipman

Teknolojik ekipman, Su tesisat alanında arızalara kırmadan çözüm üretmek için geliştirilen her türlü teknolojiden faydalanmaktayız. Arızaya çözüm üretmek ve en az hasarla işi bitirmek için dinleme, görüntüleme vb. teknolojik sistemler şarttır.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti, Bir müşterinin yaptıracağı işte dikkat edeceği en önemli hususlardan biriside söylenilen vakitte işin yapılması ve işlem sonunda yapılan işlerin bizim sorumlu olduğumuz kısmına garanti verilmesidir. Bu iki kriter firma olarak en hassas olduğumuz konulardır.

HEMEN ARA