kayseri talas sucu

Her türlü su tesisatı, sıhhi tesisat tamiri, kurulum, montaj, batarya bakım, onarım sorunlarınızda (Kayseri tüm ilçelerde ve mahallelerde) 7 gün 24 saat 0546 526 57 90 ve 0542 847 35 48 numaralı irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

KAYSERİ SUCU
talas da su tesisatcısı olarak Belli bir süre bekleyin ve sayaç üzerindeki rakamlarda değişiklik gerçekleşmiş ise bilin ki su kaçağı, sızıntısı mevcuttur. Lavabo, banyo musluklarından ibaret ise bunu sizler de çok kolay bir şekilde çözebilirsiniz fakat problem daha derinlerde ve usta gerektiren bir durumda ise burada devreye biz giriyoruz. Sıhhi Tesisat Tamiri Kayseri Nedir? Gerekli inceleme ve analizlerimizi yaptıktan sonra çok kısa bir süre içerisinde problemi ortadan kaldırıyor ve tesisat işlerinizi gerçekleştiriyoruz.özgüven yapı olarak hizmet veriyoruz.

su tesisat tamircisi talas

talas tesisat SERVİS GARANTİSİ

Servis garantisi, su tesisat arızalarına ürettiğimiz çözümler müşteri isteğine göre kalıcı yada geçici olabilir. Fakat değişmeyen bir şey vardır her zaman yaptığımız işlerle ilgili servis garantisi vardır.

Teknolojik su tesisat Ekipman

Teknolojik ekipman, Su tesisat alanında arızalara kırmadan çözüm üretmek için geliştirilen her türlü teknolojiden faydalanmaktayız. Arızaya çözüm üretmek ve en az hasarla işi bitirmek için dinleme, görüntüleme vb. teknolojik sistemler şarttır.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti, Bir müşterinin yaptıracağı işte dikkat edeceği en önemli hususlardan biriside söylenilen vakitte işin yapılması ve işlem sonunda yapılan işlerin bizim sorumlu olduğumuz kısmına garanti verilmesidir. Bu iki kriter firma olarak en hassas olduğumuz konulardır

talas sıhhi tesisat servisi

talas Banyo mutfak batarya değişimi
Rezervuar su arıza onarımı
Banyo wc mutfak aksesuarı montajı
Pis su gideri tıkanıklığının onarımı
Banyo su mutfak su kaçakları onarımı
Banyo Mutfak havalandırma flexlerinin onarım ve değişimi
Vitrifiye değişimi ve onarımı
Rezervuar değişimi
Banyo ve mutfak lavabo sifon temizlik veya değişimi
Su borusu kaçakları onarımı
Duş teknesi altı su kaçakları onarımı
Havlupan su kaçağı onarımı, termostat vanası değişim veya onarımı
. Tavan içi ısıtma ve soğutma borusu izolasyonu
Fancoil ek parçalarının kaçağı onarımı
Fancoil drenaj gideri tıkanıklığı onarımı
Fancoil ve müdehale kapağı filtre değişimi

HEMEN ARA