SU KAÇAĞI TESPİTİ

Su kaçağı tespiti; Özgüven Tesisat olarak firmamız tam 10 yıldır Kayseri içi yakın çevrelerde su kaçağı, su kaçakları bulma, su kaçağı tespiti vs gibi su tesisatı hizmetlerimiz ile 10 yıllık su tesisatçılığında ki deneyimimizi günün şartlarıyla profosyonel ustalarımız ile teknolojiyi kullandık cihazla kırmadan su kaçağı ve su tesisatı bulma gibi hizmetler sağladık siz müşterilerimize bu sayede kırıp dökme gibi su tesisatının en büyük ve en korkulu derdinden kurtarıyoruz.

SU KAÇAĞI TESPİTİ KAYSERİ

Su kaçağı tespiti Kayseri;Frekans Dinleme Kulaklığı; Temiz su borularında su kaçağı tespiti çalışması akustik frekans algılayıcı dinleme cihazı kullanmaktayız. Duvarlarda veya tavanlarda ıslaklığa sebep olan temiz su tesisatı kaçakları uzun süre tespit edilmediğinde yapıya zarar verebilmektedir. Dinleme cihazıyla nokta atışı tespitler yaparız ve böylelikle sadece arızanın olduğu yer kırılmış olur gereksiz masraflar ödemek zorunda kalmazsınız. SU KAÇAĞI tespiti

Su kaçağı tespiti Kayseri; Pimaş / Boru Görüntüleme Kamerası; Pis su borularının içerisine gönderdiğimiz endoskopik kamera ile kırık, çatlak, conta sıyırmasından dolayı meydana gelen sızıntılar, ustalarımız tarafından görüntülenmekte ve tespit edilmektedir. Su kaçağı problemleri dışında borunun içerisindeki diğer problemleri belirlemek için gerekli su kaçağı bulma cihazıdır.

Su kaçağı tespiti Kayseri; Nem Ölçme Aleti; Duvarlarda nemlenme veya rutubet var ise yardımcı cihaz olarak nem ölçer kullanırız. Uzman personellerimiz daire içerisindeki rutubet ve nem sorunlarını bu cihazla tespit edebilmektedir.
Su kaçağı tespiti Kayseri; Tesisat Ölçüm Pompası; Temiz su borusunda kaçakları tespit etmede kullanılan yardımcı bir ekipmandır. Kaçak tespiti sırasında kullanılır.

SU KAÇAĞI TESPİTİ KAYSERİ SERVİSİ

Su Kaçağı Tespiti Kayseri Servisi Olduğu Nasıl Anlaşılır?

  • Duvarda veya tavanda ıslaklık, kabarma ve dökülme varsa
  • Su faturanız hiç olmadığı kadar yüksek geliyorsa
  • Parke ve fayanslarda su birikiyorsa
  • Kombinin suyu sürekli eksiliyorsa
  • Su saati dönmeye devam ediyorsa
  • Betondan arasından su çıkıyorsa

SU KAÇAĞI TESPİTİ KAYSERİ SERVİSİ

Firmamız tarafından su kaçağı arızası sebebiyle yapılan onarım ve tadilat çalışmalarına 1 yıl garanti verilmektedir. Tadilat çalışmasından sonra meydana gelebilecek sorunlar firmamızdan dolayı kaynaklandığı belirlendiği taktirde sizden tekrar ücret talep edilemez.

Su kaçağını tespit etmede herhangi bir kırma dökme olmamaktadır. Su kaçağını kameralı sistemle tespit edilir ve böylelikle arızalı olan bölge görüntülenir. Firmamızın sunduğu kameralı su kaçağı tespiti hizmeti sayesinde ekstra masraflarla uğraşmazsınız.

Uzman Kadromuz
Günümüz teknolojisine uygun makina ve ekipmanlarla, konusunda uzman ekibimizle çalışıyoruz.

7/24 Hizmet
Temizlik hizmetlerimizde,7 Gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz.

Anında Müdahale
Talep edilen hizmete, söz verdiğimiz gün ve saatte başlıyor, sorunsuz bir şekilde işimizi tamamlıyoruz.

HEMEN ARA